Реєстр учасників Конкурсу-фестивалю

09.08.2015

Оргкомітет отримав дуже багато листів і малюнків! Однак за умовами цього року до участі в Конкурсі допускалися лише діти молодшого, середнього та старшого віку. Тому, на превеликий жаль, Оргкомітету довелося відмовити в участі дошкільнятам, які, все ж таки, отримають від нас подяку 🙂

Повний список учасників Конкурсу-фестивалю:

 

Абаджян Артур, м.Гадяч, Полтавська обл
Авдєєва Анастасія, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл
Авраімова Валерія, с.Старомлинівка, Донецька обл.
Аврамчук Катерина, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл
Аксентьєва Софія Олександрівна, м.Черкаси, Черкаська обл.
Алтанець Софія, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
Амрахов Вюсал, м.Полтава, Полтавська обл
Анданченко Поліна, м.Терновка, Дніпропетровська обл.
Андрієвська Вікторія, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Андрієвська Вікторія, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Андрієць Анастасія, м.Ніжин, Чернігівська обл
Андрійчук Яна, с.Одаї, Івано-Франківська обл
Андріуца Яна, м.Звенигородка, Черкаська обл
Антоненко Женя, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Антоніч Варвара, м.Сарни, Рівненська обл.
Апьонкіна Вікторія, м.Глухів, Сумська обл
Артеменко Ольга, с.Костобобрів, Чернігівська обл
Балабанова Ліза, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Барабаш Роман, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Барамідзе Анна, с.Тарасівка, Київська обл.
Барвіцька Єлизавета, м.Богуслав, Київська обл.
Бардецька Вікторія, смт Заводське, Тернопільска обл
Баришнікова Аліна, м.Червоноград, Львівська обл
Барінова Дана, м.Тараща, Київська обл
Бартєньєва Віолетта, пгт.Васищеве, Харківська обл
Батюк Дар»я, м.Одеса, Одеська обл
Баула Олександра, м.Гадяч, Полтавська обл
Баштан Вікторія, м.Драбів, Черкаська обл.
Баштан Дмитро, м.Драбів, Черкаська обл.
Безкопильна Віра, м.Драбів, Черкаська обл.
Безпала Вероніка, м.Ніжин, Чернігівська обл
Бєлоус Анастасія, смт.Сарата, Одеська обл.
Бііц Олександра, м.Курахово, Донецька обл.
Біла Катерина, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
Білик Анастасія, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Білик Юлія, м.Мена, Чернігівська обл
Біловус Едуард, м.Червоноград, Львівська обл
Білоусов Назар, смт Заводське, Тернопільска обл
Бірюк Богдан, м.Драбів, Черкаська обл.
Бобер Яна, м.Обухів, Київська обл.
Бобович Марина, м.Драбів, Черкаська обл.
Бовкул Анастасія, м.Лубни, Полтавська обл
Бодя Марія, м.Сокаль, Львівська обл
Бойко Уляна, с.Вовчатичі, Львівська обл
Бойчук Яна, с.Малинськ, Рівненська обл
Бонадрук Данило, м.Фастів, Київська обл.
Бондаренко Марія, м.Сміла, Черкаська обл
Бочарова Анастасія, м.Одеса, Одеська обл
Будзівула Максимко, м.Золочів, Львівська обл
Буднік Вікторія, м.Фастів, Київська обл.
Булава Аліна, с.Павлівка, Донецька обл.
Булава Наталія, с.Павлівка, Донецька обл.
Булкіна Марина, м.Каховка, Херсонська обл
Бумба Наталія, м.Галич, Івано-Франківська обл
Бурбела Альона, м.Київ, Київська обл
Бутрім Крістіна, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Вагіна Анастасія, смт Єланець, Миколаївська обл
Вакуленко Артем, м.Драбів, Черкаська обл.
Валентирова Ліза, м.Іллічівськ, Одеська обл
Василевич Валерія, м.Фастів, Київська обл.
Василенко Альона, смт.Васильківка, Дніпропетровська обл.
Василенко Катерина, м.Каховка, Херсонська обл
Василенко Юлія, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Васильєв Іван, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Васильєва Олександра, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Васильцова Вікторія Валеріївна, м.Іллічівськ, Одеська обл
Васицька Аліна, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Васільєв Влад, м.Київ, Київська обл
Васільєва Віола, м.Сміла, Черкаська обл
Васільєва Даша, м.Зіньків, Полтавська обл
Ведренко Маргарита, с.Петрівка, Донецька обл.
Велесь Олеся, м.Кролевець, Сумська обл
Великий Олександр, м.Нікополь, Дніпропетровська обл.
Венгер Марк, с.Павлівка, Донецька обл.
Вергулес Аліна, м.Іллічівськ, Одеська обл
Вересоцький Владислав, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Вецкур Даніела Юріївна, м.Фастів, Київська обл.
Вікторова Дарина, м.Новомосковськ, Дніпропетровська обл.
Вінник Дарина, м.Луцьк, Волинська обл
Вітенко Ніна, с.Одаї, Івано-Франківська обл
Власенко Анастасія, м.Каховка, Херсонська обл
Власенко Данило, м.Драбів, Черкаська обл.
Власенко Діана, м.Драбів, Черкаська обл.
Водолажська Валерія, м.Гадяч, Полтавська обл
Войтовська Альона, м.Тараща, Київська обл
Войцехівська Наталія, с.Куйбишевка, Миколаївська обл
Войціх Владислав, смт Заводське, Тернопільска обл
Войціховська Вікторія, с.Жирова, Львівська обл
Волошин Богдан, смт Єланець, Миколаївська обл
Габрусь Анастасія, м.Полтава, Полтавська обл
Гавазюк Тамара, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Гавриленко Владислав, м.Одеса, Одеська обл
Гаврильченко Микола, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Гаврус Поліна, м.Каховка, Херсонська обл
Гадада Софія, м.Червоноград, Львівська обл
Гайдай Олександр, м.Драбів, Черкаська обл.
Гайдук Ніка, м.Одеса, Одеська обл
Галаган Владислава, м.Лубни, Полтавська обл
Ганич Катерина, м.Городище, Черкаська обл.
Гаранько Ліна, м.Кролевець, Сумська обл
Герасименко Лілія Олександрівна, м.Фастів, Київська обл.
Глазкова Мар’яна, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Глуханюк Іванна, м.Галич, Івано-Франківська обл
Глухенька Єва, м.Тараща, Київська обл
Гльоза Анастасія, м.Харків, Харківська обл
Голік Альбіна, смт Чорнобай, Черкаська обл.
Головко Інна, с.Новоєгорівка, Миколаївська обл
Голубенко Ліза, с.Павлівка, Донецька обл.
Гончар Марія Олегівна, м.Городище, Черкаська обл.
Гончаренко Вікторія, м.Городище, Черкаська обл.
Гончарова Каріна, м.Глухів, Сумська обл
Гончарук Анастасія, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Гопанчук Анастасія, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Городинець Ганна, м.Драбів, Черкаська обл.
Горпиненко Дар’я, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Гоцький Данило, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Гриб Тетяна, м.Звенигородка, Черкаська обл
Григорович Маша, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Грицаєнко Вероніка, м.Обухів, Київська обл.
Громовий Павло, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Грубенюк Карина, смт Заводське, Тернопільска обл
Гуд Арсен, с.Шевченкове , Одеська обл
Гуленко Валерія, м.Лубни, Полтавська обл
Гунько Ольга, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
Гусак Влада, м.Лубни, Полтавська обл
Гута Дарина,  Орися, м.Київ, Київська обл
Даниленко Світлана, м.Лубни, Полтавська обл
Данилова Лана, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Дашивець Анастасія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Дашивець Марія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Дептух Тетяна, смт Заводське, Тернопільска обл
Деревянко Світлана, с.Засулля, Полтавська обл
Дерев’янчук Іоанна, м.Тараща, Київська обл
Деркач Рената, смт.Козелець, Чернігівська обл
Дернова Анастасія, м.Полтава, Полтавська обл
Децьо Надія, смт Єланець, Миколаївська обл
Джабер Лейла, м.Київ, Київська обл.
Джибгашвілі Олена, м.Одеса, Одеська обл
Джуринська Марина, м.Красногорівка, Донецька обл.
Дігтяр Дана, м.Полтава, Полтавська обл
Діденко Роман, м.Фастів, Київська обл.
Дідора Ліна, м.Київ, Київська обл.
Діти групи № 5, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Дмитрієва Дарина, м.Глухів, Сумська обл
Дмитрієва Софія, м.Глухів, Сумська обл
Долженко Вікторія, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Домашенко Даша, м.Іллічівськ, Одеська обл
Донець Софія,  Мурашко Анастасія, м.Драбів, Черкаська обл.
Драгниш Анна, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Драгомарецька Ліза, м.Іллічівськ, Одеська обл
Дружка Катерина, м.Кременчук, Полтавська обл
Дрягун Ліза, м.Київ, Київська обл.
Дубенська Ангеліна, м.Сокаль, Львівська обл
Дубонос Єлізавета, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Дуброва Вікторія , м.Київ, Київська обл
Дуда Катерина, м.Одеса, Одеська обл
Дудюк Ілля, м.Нововолинськ, Волинська обл
Д’яконенко Ярина, м.Полтава, Полтавська обл
Ейсмонд Амелія, м.Київ, Київська обл.
Євдокимова Анна, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Євченко Анна, м.Драбів, Черкаська обл.
Єжилов Артем, м.Новогродівка, Донецька обл.
Єремізіна Євгенія, смт.Дніпряни, Херсонська обл
Єрмолович Марія, м.Тараща, Київська обл
Єфименко Денис, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Єщенко Павло, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Жадан Юля, м.Полтава, Полтавська обл
Жигайло Аліна, смт.Васильківка, Дніпропетровська обл.
Жиглата Анастасія, смт Козельщина, Полтавська обл
Жмура Софія, с.Новоєгорівка, Миколаївська обл
Жорова Вероніка, м.Драбів, Черкаська обл.
Жосан Вячеслав, м.Одеса, Одеська обл
Жосу Аліна, смт.Компанієвка, Кіровоградська обл
Жукова Аліна, м.Сарни, Рівненська обл.
Забродський Кирило, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Завалко Каміла, с.Ленінське, Черкаська обл
Завірюха Станіслав, м.Полтава, Полтавська обл
Задорожнюк Марія, м.Іллічівськ, Одеська обл
Зацепіна Єлізавета, м.Звенигородка, Черкаська обл
Зашкольний Дмитро, м.Ніжин, Чернігівська обл
Заярний Олександр, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Заярний Павло, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Заяць Христина, м.Червоноград, Львівська обл
Заяць Юрій, м.Полтава, Полтавська обл
Зеленько Денис, м.Городище, Черкаська обл.
Зелінська Ірина, с.Шевченкове , Одеська обл
Зеніков Роман, м.Глухів, Сумська обл
Зимовець Анастасія, м.Конотоп, Сумська обл
Зімниця Дмитро, м.Полтава, Полтавська обл
Золотухіна Марина, м.Городище, Черкаська обл.
Зоренко Іван, смт Мирне, Херсонська обл
Зубань Аліна, м.Драбів, Черкаська обл.
Іванів Роман, м.Ходорів, Львівська обл
Івануса Андрій, м.Драбів, Черкаська обл.
Івануса Оксана, м.Драбів, Черкаська обл.
Івашин Дмитро, м.Ніжин, Чернігівська обл
Івашкевич Анна, м.Зіньків, Полтавська обл
Ігнатова Маргарита, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Ігноян Ганна, м.Одеса, Одеська обл
Іліяшик Марк, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Йоненко Вікторія, м.Городище, Черкаська обл.
Йоненко Дар’я, м.Драбів, Черкаська обл.
Йоненко Софія, м.Драбів, Черкаська обл.
Казарян Крістіна, м.Городище, Черкаська обл.
Казюбіна Олександра, с.Лівенське, Полтавська обл
Калабіна Вероніка Олексіївна, м.Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
Калинич Борис Юрійович, с.Розтоки, Чернівецька обл.
Каліновський Дмитро, м.Полтава, Полтавська обл
Калмиков Кирило, м.Красногорівка, Донецька обл.
Калюжний Ростислав, м.Гадяч, Полтавська обл
Кам’янецька Яна, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл
Канарьова Олександра, м.Дзержинськ, Донецька обл.
Карабін Наталія ?, м.Золочів, Львівська обл
Карасюк Каріна, м.Бровари, Київська обл.
Каретник Вікторія, м.Дзержинськ, Донецька обл.
Карнаухов Микола, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Карнаухов Степан, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Касян Ольга, м.Зіньків, Полтавська обл
Кебкал Юлія, м.Ніжин, Чернігівська обл
Кириллова Ангеліна, м.Іллічівськ, Одеська обл
Кирсенко Карина, м.Фастів, Київська обл.
Кисельова Наталія, смт.Березна, Чернігівська обл
Кисіль Олександр, м.Драбів, Черкаська обл.
Кицька Христина, м.Галич, Івано-Франківська обл
Кияшко Катерина, м.Прилуки, Чернігівська обл
Кіба Віталіна, м.Київ, Київська обл.
Кійко Марина, м.Зіньків, Полтавська обл
Кім Надія, м.Каховка, Херсонська обл
Кімберська Ірина, м.Іллічівськ, Одеська обл
Кіселик Наталія, м.Червоноград, Львівська обл
Кіча Кароліна, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Кладько Кіра, м.Полтава, Полтавська обл
Клейн Олексій, м.Лубни, Полтавська обл
Клепак Михайлина, м.Червоноград, Львівська обл
Клименко Сергій, м.Звенигородка, Черкаська обл
Клочкова Тетяна, смт.Дніпряни, Херсонська обл
Кобзар Вікторія, м.Лубни, Полтавська обл
Кобрин Вікторія, м.Червоноград, Львівська обл
Коваленко Ксенія, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Ковалик Кароліна, с.Малинськ, Рівненська обл
Ковалишина Софія, смт Березанка, Миколаївська обл
Ковальова Єлізавета, м.Глухів, Сумська обл
Ковальчук Дар’я, с.Кордишівка, Вінницька обл.
Ковбаса Данило, м.Глухів, Сумська обл
Козаченко Артем, м.Звенигородка, Черкаська обл
Козленко Віка, м.Обухів, Київська обл.
Козлова Яна, м.Кролевець, Сумська обл
Козуб Юлія, м.Гадяч, Полтавська обл
Койло Яна Миколаївна, с.Руденківка, Полтавська обл.
Коленко Анастасія, м.Гадяч, Полтавська обл
Колесник Богдан, м.Прилуки, Чернігівська обл
Колесніков Максим, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Колесова Ірина, м.Ізмаїл, Одеська обл.
Колибенко Валерія, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Колумба Олена, м.Іллічівськ, Одеська обл
Комісаренко Алевтина, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Кондашова Анастасія, м.Київ, Київська обл.
Коновал Богдан, м.Звенигородка, Черкаська обл
Коноваленко Анна, м.Кролевець, Сумська обл
Кононенко Анастасія, с.Лівенське, Полтавська обл
Константінова Дарина, м.Драбів, Черкаська обл.
Корабельский Владислав, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Коренська Валентина, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Корнєєва Анна, с.Малинськ, Рівненська обл
Корнієнко Вероніка, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Коробко Вікторія, с.Костобобрів, Чернігівська обл
Коростіль Альбіна, м.Гадяч, Полтавська обл
Косенко Інна, м.Лубни, Полтавська обл
Косогова Марія, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Костенко Ліна, с.Ленінське, Черкаська обл
Костюк Аліна, м.Іллічівськ, Одеська обл
Котинга Ангеліна, м.Одеса, Одеська обл
Кохан Поліна, м.Драбів, Черкаська обл.
Кочубей Владислава, м.Мена, Чернігівська обл
Кошева Анастасія, м.Ізмаїл, Одеська обл.
Кошель Наталія, м.Лубни, Полтавська обл
Кравець Вікторія, смт Завалля, Кіровоградська обл
Кравчук Діана, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Краївська Лілія, с.Жирова, Львівська обл
Краївська Павліна, с.Жирова, Львівська обл
Кривенко Олена, м.Белогород Дністровський, Одеська обл
Криницька Ольга, м.Сарни, Рівненська обл.
Крицкая Антонина, м.Миколаїв, Миколаївська обл
Кроль Єлизавета, м.Каховка, Херсонська обл
Крушевська Выкторія, м.Малин, Житомирська обл.
Крюкова С., м.Ізмаїл, Одеська обл.
Куземко Каміла, смт Єланець, Миколаївська обл
Кузіна Кіра, м.Київ, Київська обл.
Куліш Ксенія, с.Павлівка, Донецька обл.
Кулько Владислава, м.Сарни, Рівненська обл.
Кульчицька Юлія, м.Кременчук, Полтавська обл
Курган Сніжана, м.Драбів, Черкаська обл.
Курило Катя, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Кутова Дарина, м.Драбів, Черкаська обл.
Куца Анастасія, смт Мирне, Херсонська обл
Куценко Єлізавета, м.Кременчук, Полтавська обл
Кучер Лілія, с.Троїцьке, Одеська обл
Кушнеренко Матвій, м.Курахово, Донецька обл.
Лавська Анастасія, м.Мена, Чернігівська обл
Лазаренко Катерина, м.Київ, Київська обл
Ласкава Інна, м.Звенигородка, Черкаська обл
Левченко Данило, м.Полтава, Полтавська обл
Леснікова Елеонора, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Лета Лідія, м.Переяслав Хмельницький, Київська обл.
Лещук Маргарита, м.Біла Церква, Київська обл.
Лисенко Тетяна, м.Гадяч, Полтавська обл
Лисенко Тімур, м.Васильків, Київська обл.
Лисова олена, м.Маріуполь, Донецька обл.
Лисюк Віка, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Лисюра Валерія, смт.Глеваха, Київська обл.
Лівадна Вікторія, м.Терновка, Дніпропетровська обл.
Ліщинська Вікторія, смт Заводське, Тернопільска обл
Лобода Дмитро, м.Гадяч, Полтавська обл
Ломпас Анжела, смт.Дніпряни, Херсонська обл
Лузан Анастасія, м.Малин, Житомирська обл.
Лукашова Анна, м.Глухів, Сумська обл
Луців Богдан, с.Бортники, Львівська обл
Луців Оксана, с.Бортники, Львівська обл
Лучка Катерина, м.Прилуки, Чернігівська обл
Лущенков Миколай, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Лященко Наталія, м.Звенигородка, Черкаська обл
Мазенко Олександра, м.Глухів, Сумська обл
Мазепіна Марія, м.Каховка, Херсонська обл
Мазур Роман, м.Сіверськ, Донецька обл.
Майборода Ілля, м.Глухів, Сумська обл
Майстренко Євгенія, м.Лубни, Полтавська обл
Макаренко Вікторія, м.Прилуки, Чернігівська обл
Маковська Діана, м.Сокаль, Львівська обл
Максименко Єлізавета, м.Ізмаїл, Одеська обл.
Максименко Єлізавета, м.Бровари, Київська обл.
Максим’юк Олеся, с.Пнів, Івано-Франківська обл
Малишенко Ярослав, с.Новогригорівка, Дніпропетровська обл.
Мамченко Олександра, м.Полтава, Полтавська обл
Мамчур Катерина, м.Київ, Київська обл.
Мамчур Саша, м.Київ, Київська обл.
Манукян Сусана, м.Славутич, Київська обл.
Маринюк Антон, м.Велика Новосілка, Донецька обл.
Марченко Дарина, м.Глухів, Сумська обл
Маценко Анна, м.Прилуки, Чернігівська обл
Мачинська Ауріка, с.Куйбишевка, Миколаївська обл
Мащяк Олена, м.Червоноград, Львівська обл
Меженська Юлія, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Мелешук Тетяна, м.Лубни, Полтавська обл
Мельник Каріна, м.Сокаль, Львівська обл
Мельниченко Єлізавета, смт.Дніпряни, Херсонська обл
Мельничук Софія, м.Луцьк, Волинська обл
Мечет Тетяна, с.Ленінське, Черкаська обл
Мєшкова Софія, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Микитенко Альбіна, с.Григорівка, Дніпропетровська обл.
Миколаєнко Вероніка, м.Ніжин, Чернігівська обл
Миргородець Альона, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
Мирошніченко Єлізавета, м.Прилуки, Чернігівська обл
Мирченко Володимир, м.Полтава, Полтавська обл
Михайлова Тетяна, смт Машівка, Полтавська обл
Михнюк Ольга, м.Гадяч, Полтавська обл
Мірошник Євгеній, м.Драбів, Черкаська обл.
Міськів Кароліна, м.Сарни, Рівненська обл.
Мішеніна Яна, м.Харків, Харківська обл
Міщенко Софія, м.Мена, Чернігівська обл
Мовчанюк Вікторія, м.Кролевець, Сумська обл
Мовшук Ліза, м.Луцьк, Волинська обл
Мороз Емілія, м.Драбів, Черкаська обл.
Мороз Єва, м.Драбів, Черкаська обл.
Морозов Андрій, смт Завалля, Кіровоградська обл
Московченко Анастасія, м.Городище, Черкаська обл.
Музика Світлана, смт.Компанієвка, Кіровоградська обл
Мурашко Світлана, м.Драбів, Черкаська обл.
Мухометзянова Є.Ю., м.Алчевськ, Луганська обл
Набок Сергій, м.Фастів, Київська обл.
Набок Софія, м.Городище, Черкаська обл.
Набока Владислав, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Нагула Тетяна, м.Каховка, Херсонська обл
Назаренко Дар’я, м.Глухів, Сумська обл
Настусенко Анастасія, м.Одеса, Одеська обл
Недобуга Анна, м.Глухів, Сумська обл
Некула Станіслав, м.Конотоп, Сумська обл
Нехаєнко Анастасія, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Нехаєнко Тамара, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Нечай Дар’я, с.Лівенське, Полтавська обл
Новак Анастасія, м.Червоноград, Львівська обл
Новак Юлія, м.Конотоп, Сумська обл
Новосад Дарина, м.Луцьк, Волинська обл
Новосад Максим, м.Луцьк, Волинська обл
Новосілецький Єгор, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Олаба Владислав, м.Драбів, Черкаська обл.
Оленюк Анна, м.Луцьк, Волинська обл
Олешко Анастасія, м.Прилуки, Чернігівська обл
Олійник Анастасія, м.Львів, Львівська обл
Омельченко Юлія, смт.Софіївка, Дніпропетровська обл.
Омелянова Софія, с.Малинськ, Рівненська обл
Орел Дарина, м.Драбів, Черкаська обл.
Оріховська Адріана, м.Сокаль, Львівська обл
Орлик Софія, смт Заводське, Тернопільска обл
Орлик Христина, смт Заводське, Тернопільска обл
Павленко Вікторія, м.Полтава, Полтавська обл
Павловська Алла, м.Зіньків, Полтавська обл
Паздерська Лідія, м.Ходорів, Львівська обл
Панасенко Ілля, м.Одеса, Одеська обл
Панасюк Софія, м.Луцьк, Волинська обл
Панченко Ірина, смт.Десна, Чернігівська обл
Панько Тетяна, м.Городище, Черкаська обл.
Парахоняк Анастасія, м.Галич, Івано-Франківська обл
Пасічник Крістіна, м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.
Пастухова Валерія, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Пашевич Олександр, м.Теплодар, Одеська обл
Пашигар Анна, м.Полтава, Полтавська обл
Пащенко Марина, смт Козельщина, Полтавська обл
Пащенко Олена, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Пелипенко Евеліна, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Передерій Олександра, м.Полтава, Полтавська обл
Перепічка Соломія, м.Галич, Івано-Франківська обл
Перехрест Олександр, м.Драбів, Черкаська обл.
Перчуляк Микола, м.Белогород Дністровський, Одеська обл
Перчун Анастасія, м.Глухів, Сумська обл
Пестрина Дмитро, м.Драбів, Черкаська обл.
Петренко Богдан, м.Полтава, Полтавська обл
Петрова Кристина, м.Ізмаїл, Одеська обл.
Петрушенко Марина, с.Новоєгорівка, Миколаївська обл
Пискорський Владислав, м.Ізмаїл, Одеська обл.
Пишко Михайло, м.Сокаль, Львівська обл
Пінчук Руслана, с Нові Велідники, Житомирська обл.
Піціва Тетяна, м.Мена, Чернігівська обл
Плакіна Діана, м.Київ, Київська обл.
Погосян Світлана, м.Курахово, Донецька обл.
Погребинська Катерина, м.Васильків, Київська обл.
Подгородський Ярослав, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Половинко Анастасія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Полозюк Ульяна, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Полторадня Мар’яна, м.Костянтинівка, Донецька обл.
Полушкін Іван, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Полушкіна Наталія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Поляниця Дарина, м.Драбів, Черкаська обл.
Полянська Мілена Олексіївна, м.Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.
Пономаренко Вікторія, м.Ніжин, Чернігівська обл
Пономарьов Микита, м.Конотоп, Сумська обл
Поплавська Ілона, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Попов Роман, м.Мена, Чернігівська обл
Попова Анна, м.Лубни, Полтавська обл
Попружук Софія, с.Малинськ, Рівненська обл
Посторонка Валерія, с.Рокитне, Полтавська обл
Потьомкіна Марина, м.Київ, Київська обл
Продан Павло,  , Закарпатська обл
Прокопюк Вероніка, м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.
Прус Катерина, м.Кременчук, Полтавська обл
Пустовіт Тетяна, м.Городище, Черкаська обл.
Пучак Віталіна, м.Гадяч, Полтавська обл
П’ятуха Валентина, м.Полтава, Полтавська обл
Радченко Ілона, м.Драбів, Черкаська обл.
Райлян Анастасія, смт Березанка, Миколаївська обл
Рак Марта, м.Червоноград, Львівська обл
Редько Поліна, смт Березанка, Миколаївська обл
Репецький Давид, с.Шевченкове , Одеська обл
Репецький Іван, с.Шевченкове , Одеська обл
Рибак Людмила, м.Драбів, Черкаська обл.
Рибіцька Ірина, м.Нововолинськ, Волинська обл
Рильник Катерина, м.Сарни, Рівненська обл.
Ришко Дмитро, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Рокоча Валерія, смт Козельщина, Полтавська обл
Романовська Вероніка, м.Червоноград, Львівська обл
Романчук Микола, с.Новоєгорівка, Миколаївська обл
Руденко Тетяна, с.Куйбишевка, Миколаївська обл
Рудик Анастасія, м.Драбів, Черкаська обл.
Рудчик Софія, м.Луцьк, Волинська обл
Руколянська Вікторія, м.Ніжин, Чернігівська обл
Румега Маша, м.Снігурівка, Миколаївська обл
Рябошапко Мирослава, м.Звенигородка, Черкаська обл
Савинська Яна, м.Терновка, Дніпропетровська обл.
Садикова Анжела, м.Глухів, Сумська обл
Сазонова Вікторія, с.Петрівка, Донецька обл.
Салань Маргарита, м.Радехів, Львівська обл
Салань Олена, м.Радехів, Львівська обл
Самборська Юлія, м.Сокаль, Львівська обл
Самодіна Юлія, смт.Дніпряни, Херсонська обл
Самосенко Владислава, с.Бобрик 2, Одеська обл
Сандига Іван, м.Драбів, Черкаська обл.
Саповська Вікторія, м.Мена, Чернігівська обл
Свириденко Назар, м.Полтава, Полтавська обл
Свіриденко Ельвіра, м.Полтава, Полтавська обл
Селюх Ангеліна, м.Прилуки, Чернігівська обл
Семенчук Анастасія, м.Сарни, Рівненська обл.
Семків Тетяна, с.Дуліби, Львівська обл
Сень Валерія, м.Червоноград, Львівська обл
Серпюк Данило, м.Мена, Чернігівська обл
Сєлє Юлія, смт Єланець, Миколаївська обл
Сивокінь Ангеліна, смт Марківка, Луганська обл
Симоненко Вікторія, м.Полтава, Полтавська обл
Сиротич Йософата, м.Київ, Київська обл.
Сич Аліна, м.Самбір, Львівська обл
Сич Софія, м.Самбір, Львівська обл
Сінькевич Іванна, м.Сарни, Рівненська обл.
Сіплива Олександра, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Сіплива Олександра, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Склярова Софія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Скотник Олександр, с.Рогинці, Сумська обл
Скрипченко Марія, м.Прилуки, Чернігівська обл
Слобода Валерія, м.Мена, Чернігівська обл
Смаль Вадим, м.Гадяч, Полтавська обл
Смолінова Аліна, м.Красногорівка, Донецька обл.
Соколінська Марина, м.Іллічівськ, Одеська обл
Соколова Анастасія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Солдат Діана, м.Червоноград, Львівська обл
Солодовнік Ілля, м.Іллічівськ, Одеська обл
Соломатіна Вероніка, м.Красний Лиман, Донецька обл.
Солончук Олександр, м.Гадяч, Полтавська обл
Солянко Данило, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Сомик Сергій, с.Жирова, Львівська обл
Сопко Марія, м.Кременчук, Полтавська обл
Сорока Руслана, с.Лісна Поляна, Луганська обл
Сотник Марія, м.Курахово, Донецька обл.
Сперкач Аріна, м.Фастів, Київська обл.
Срібна Катерина, смт Заводське, Тернопільска обл
Стадович Андрій, с.Жирова, Львівська обл
Старушко Юлія, смт Козельщина, Полтавська обл
Стеців Христина, м.Ходорів, Львівська обл
Стріжкова Софія, м.Харків, Харківська обл
Стрілецька Мар’яна, с.Одаї, Івано-Франківська обл
Студент Антоніна, м.Сокаль, Львівська обл
Суббота Анастасія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Суддя Олександр, м.Драбів, Черкаська обл.
Сукмановська Марія, м.Золочів, Львівська обл
Сурус Вероніка, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Сучану Олена, м.Одеса, Одеська обл
Сущенко Гордій, м.Кролевець, Сумська обл
Тарасенко Каріна, с.Новоєгорівка, Миколаївська обл
Тарасова Анастасія, с.Піщане, Донецька обл.
Таратинова Анастасія, м.Слов’янськ, Донецька обл.
Теліженко Наталія, с.Гусакове, Черкаська обл.
Тертична Наталія, м.Прилуки, Чернігівська обл
Тимошенко Єлизавета, смт Березанка, Миколаївська обл

Тимченко Карина, м.Зіньків, Полтавська обл

Тимчук Мар’яна, м.Красний Лиман, Донецька обл.

Тимчук Олександра, м.Красний Лиман, Донецька обл.

Тихоновська Ірина, м.Запоріжжя, Запорізька обл

Тихоновська Тетяна, м.Запоріжжя, Запорізька обл

Тілініна Анастасія, м.Іллічівськ, Одеська обл

Тітаренко Дар’я, м.Дзержинськ, Донецька обл.

Тіткова Роксолана, м.Сарни, Рівненська обл.

Ткаченко Аліна, м.Звенигородка, Черкаська обл

Ткаченко Карина, м.Сіверськ, Донецька обл.

Ткаченко Кирил, м.Новогродівка, Донецька обл.

Томаровська Анна, м.Харків, Харківська обл

Томаровський Єгор, м.Харків, Харківська обл

Трембецька Ксенія, м.Курахово, Донецька обл.

Третяк Діана, с.Вівсяники, Вінницька обл.

Троценко Віталіна, м.Київ, Київська обл.

Турмович Валерія, смт Марківка, Луганська обл

Тютюнник Ростислав, м.Гадяч, Полтавська обл

Тягун Андрій, м.Ходорів, Львівська обл

Узбек Олена, с.Павлівка, Донецька обл.

Устименко Марина, м.Конотоп, Сумська обл

Федотова Ольга, м.Іллічівськ, Одеська обл

Хабло Єва, м.Драбів, Черкаська обл.

Хакімова Каріна, с.Погреби, Київська обл.

Хараберюш Наталія, с.Старомлинівка, Донецька обл.

Харитонов Денис, м.Кролевець, Сумська обл

Харсун Дарія, с.Ленінське, Черкаська обл

Харченко Гліб, м.Одеса, Одеська обл

Харченко Глорія, м.Лубни, Полтавська обл

Хвостик Анастасія, м.Драбів, Черкаська обл.

Хитрек Дар’я, м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.

Хіміч Єлізавета, м.Слов’янськ, Донецька обл.

Холіна Анна, м.Глухів, Сумська обл

Холопова Поліна, м.Городище, Черкаська обл.

Холявко Інна, смт.Березна, Чернігівська обл

Христюк Анна, м.Галич, Івано-Франківська обл

Цмокалюк Евгений, м.Одеса, Одеська область

Цуцик Іван, с.Петрівка, Донецька обл.

Чабала Любомир, м.Київ, Київська обл.

Чайка Діана, м.Київ, Київська обл

Чала Каріна, м.Глухів, Сумська обл

Чекурлан Софія, смт Заводське, Тернопільска обл

Чепелюк Марія, м.Золочів, Львівська обл

Черкаський Дмитро, м.Гадяч, Полтавська обл

Черненко Артур, м.Городище, Черкаська обл.

Чесак Софія, м.Сокаль, Львівська обл

Чіпенко Вероніка, с.Ленінське, Черкаська обл

Човага Денис, смт Єланець, Миколаївська обл

Чорна Кетіно, м.Харків, Харківська обл

Чорна Олена, м.Теплодар, Одеська обл

Чорненька Юлія , м.Сміла, Черкаська обл

Чужа Катерина, м.Фастів, Київська обл.

Чумаченко Ольга, м.Каховка, Херсонська обл

Чухно Ярослав, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Шавандаєва Саміра Тавтих кизи, с.Тарасівка, Донецька обл.

Шак Ніка, м.Костянтинівка, Донецька обл.

Шварц Богдан, м.Лубни, Полтавська обл

Швець Михайло, м.Ніжин, Чернігівська обл

Шевченко Дарина, м.Городище, Черкаська обл.

Шевченко Максим, м.Нововолинськ, Волинська обл

Шевченко-Корженецька Марія, м.Тараща, Київська обл

Шелеба Іванна, с.Лівенське, Полтавська обл

Шелемба Аліна, с.Лівенське, Полтавська обл

Шендра Катерина, м.Лубни, Полтавська обл

Шикіта Анастасія, м.Дзержинськ, Донецька обл.

Шиян Дар’я, смт Єланець, Миколаївська обл

Шкарупа Олександра, м.Одеса, Одеська обл

Шлінчак Софія, м.Київ, Київська обл.

Шлінчак Стефанія, м.Київ, Київська обл.

Шляхта Вероніка, м.Звенигородка, Черкаська обл

Шоп Анастасія, м.Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Шумна Валерія, смт.Березна, Чернігівська обл

Шумська Вероніка, с.Жирова, Львівська обл

Щаслива Владислава, м.Звенигородка, Черкаська обл

Щеглик Єлизавета, м.Нововолинськ, Волинська обл

Щедрова Катерина, м.Теплодар, Одеська область

Щепетова Дар’я, м.Глухів, Сумська обл

Щиголєва Аміна, м.Курахово, Донецька обл.

Юхименко Ярослав, с.Баришівка, Київська обл.

Яворська Ольга, с.Малинськ, Рівненська обл

Яременко Тетяна, м.Прилуки, Чернігівська обл

Ященко Віталій, м.Гадяч, Полтавська обл